Anasayfa » V-Ray for Rhino

V-Ray ve Enscape uyumluluğu. 

Artık gerçek zamanlı Enscape sahnelerinizi doğrudan V-Ray’de açarak çalışmanızı mümkün olan en yüksek fotogerçekçilik düzeyine taşıyacak şekilde geliştirmeye devam edebilirsiniz. Departmanınız artık hızlı ve kolay bir uçtan uca tasarım sürecini deneyimleyebilir.  

Vizyonunuzu gerçeğe dönüştürün.

Fotogerçekçi ışıklar, kameralar ve malzemelerle V-Ray ile Rhino renderleme olabildiğince gerçekçi. Tasarımlarınızın doğru göründüğünü bilerek güvenle iletişim kurun ve işbirliği yapın.

Rendering’in ötesine geçin.

Ekstra bir uygulamaya ihtiyaç duymadan işlemelerinizi ince ayar yapmanıza ve tamamlamanıza olanak tanıyan tamamen yeni araçlarla tanışın. Yeni V-Ray Frame Buffer’da kompozit render katmanları oluşturun, renk düzeltmeleri yapın ve aydınlatmayı anında ayarlayın.

Tasarımlarınızı yükseltin.

Yüksek kaliteli bitki, insan, araç ve mobilya modelleri de dahil olmak üzere akıllı varlıklar koleksiyonundan seçim yapın ve projenize gerçek dünya bağlamını kazandırın. Tamamen yeni Chaos® Cosmos varlık tarayıcısı, render’a hazır 3D içeriği doğrudan Rhino sahnenize kolayca yerleştirmenizi sağlar.

Kusursuz Grasshopper entegrasyonu.

Parametrik tasarımlarınızı anında görselleştirin. Grasshopper için V-Ray, Rhino için V-Ray ile birlikte gelir ve V-Ray geometrisini, aydınlatmayı, malzemeleri, işlemeyi ve animasyonu destekleyen bir dizi düğüm içerir.