Twinmotion

Twinmotion - Neden Tercih Etmelisiniz

Twinmotion , ihtiyacınız olan tüm görselleştirme araçlarına sahiptir. Kolay kullanım ve hızlı görsel üretimiyle tasarımlarınıza değer katar.

Gerçek Zamanli Yüksek Kalite

Twinmotion proje adımlarınızda, teslim görsel kalitesinde çalışarak tasarım sürecinde sizi öne geçirir.Kullanıcı dostu arayüzünde  gerçek zamanlı aydınlatma ve gölgelendirmeyle çalışabilirsiniz.      600′ den fazla malzeme kütüphanesi içeriği, daha verimli çalışmanızı sağlar.

Pratik Kullanım – Kolay Öğrenme

Basit ve sezgisel kullanıcı arayüzü, projenizin boyutuna ve karmaşıklığına veya önceki CG deneyiminize bakılmaksızın Twinmotion’ i öğrenmeyi ve kullanmayı son derece kolay hale getirir. Sürükle ve bırak ışıkları, malzemeleri ve sahne donanımı; mevsimi, hava durumunu ve hatta ağaçların büyümesini bile saniyeler içinde
Hakim olabilirsiniz.

Tek Kurulum – Tüm İçerik

Projenizin hayat bulduğu Twinmotion sahnesinde, saniyeler içinde basit görüntüler, panoramik görseller, geleneksel ve sürükleyici 360 ° videolar üretebilirsiniz. Hafif dosya çıktıları sayesinde hızlı paylaşım yaparak etkileşimli sunumlar üretebilirsiniz. En popüler VR donanımların tümünü destekleyen Twinmotion, saniyeler içinde sizi BIM çalışma düzeninden VR ortamına geçirir.

Win & Mac Desteği

Kullanıcı dostu Twinmotion hibrid olarak geliştirilmiştir. Window ve Mac işletim sistemlerini destekler.Tüm tasarım ve BIM yazılımlarıyla uyumludur. Bunlar içinde 3dsMax, Revit, Rhino, SketchUp, SolidWorks, VektorWorks, NavisWorks, ArchiCad, RikCad, Form-Z ve UnReal Engine yazılımlarıyla dinamik bağ kurarak çalışabildiği gibi hemen hemen tüm 3d dosya formatını destekler.

Sezgisel Yetenekler

Twinmotion’in zengin kütüphanesinde sadece durağan 3d mobilya ve aksesuarlar bulunmaz. Yaşamın parçası dahilinde olan ortam sesleri , hareketli insan ve canlı figürler, yüksek çözünürlüklü hareketli bitkiler gelişen kütüphanesinde yer alır. Sürükle bırak kolaylığında eklenen bu fonksiyonlar projenizin günlük yaşamın canlı gerçek bir kesitini yansıtır.

Ve Çok Daha Fazlası …..

Projenizin coğrafi konumunu ayarlayıp ek fonksiyonlar yardımıyla inşaat aşamalarını görselleştire bilirsiniz.Görsel çıktılarınızı zenginleştirmek için sürükle bırak basitliğinde hareketli araç ve yayalar ekleyebilirsiniz.

Twinmotion Tasarım Yazılımınızla Uyumludur